• Raj Diabłów Morskich! Safari na Pacyfiku - zostały 4 miejsca !!
 • Egipt-SomaBay 2016 Zanurkujmy w Morzu Czerwonym!
 • Chorwacja Zapraszamy na aktywne wakacje!
 • Wrak samolotu Junkers Nowy wrak dostępny z naszej bazy nurkowej w Jezerach!!
 • Kuba Wyprawy na KUBĘ - nurkowania + zwiedzanie
 • Testuj skutery nurkowe SUEX
 • Kursy nurkowania W Polsce i Chorwacji
 • Chorwacja apartamenty Tanie kwatery blisko morza
 • Wyprawy nurkowe Fantastyczne wyprawy nurkowe do odległych zakątków świata.

Kurs nurkowania od podstaw uprawniający do nurkowania na całym świecie do 20 m głębokości !!!

Na kurs nurkowania zapraszamy młodzież 14 -18 lat oraz dorosłych - nie ma górnej granicy wiekowej! 
 

3 opcje do wyboru:

 •  Kurs nurkowania realizujemy w Chorwacji na wakacjach - turnusy 7 dniowe. Zapraszamy całe rodziny. Polska kadra instruktorska i obsługa bazy. Apartamenty, wyżwienie, dojazd, ubezpieczenie, wycieczki fakultatywne. Kurs nurkowania od podstaw odbywa się, zamiast w basenie od razu w przejrzystych i ciepłych wodach Adriatyku, gdzie panują warunki "wód basenopodobnych"  i gdzie poznacie rzeczywiste warunki, w których później przyjdzie Wam nurkować. Nurkujemy z brzegu, na początku na małe głębokości, stopniowo zwiększając je do głębokości aż 20 m.
 • Kurs nurkowania dzielimy na część basenową + teorię, które odbywają się w Polsce - Kraków, Strzyżów, Rawicz (część basenowa 2 dni i teoria 3 dni) oraz część wód otwartych, którą można zrealizować na urlopie (turnusy 7 dni: 5 nurkowań w 3 dni) w Chorwacji w naszej bazie. Tutaj też od razu po kursie można zacząć nurkować "turystycznie" i pogłębiać zdobyte umiejętności i wiedzę pod bacznym okiem naszych instruktorów.  Pozwoli to wyszlifować zdobyte umiejętności i zdobyć niezbędną praktykę nurkową.
 • kurs nurkowania można również w całości zrealizować w Polsce, a do nas przyjechać z certyfikatem nurkowym i nurkować w ramach tzw. turystyki nurkowej, tak jak pozostali certyfikowani nurkowie.

  jezera htzW czasie 5-dniowego kursu odbywa się 9 nurkowań pod bacznym okiem polskiej kadry instruktorskiej oraz zajęcia teoretyczne, na których dowiecie się wszystkiego co wiedzieć powinniście by stać się wyszkolonymi nurkami. Zdobyte umiejętności, potwierdzone certyfikatem, pozwolą Wam wypożyczać sprzęt i nurkować w każdej bazie nurkowej na świecie do maksymalnej głębokości 20 m., z osobą o co najmniej takich samych lub równorzędnych uprawnieniach. Kurs możecie zrealizować w całości w naszej bazie nurkowej w Chorwacji w wybranym przez siebie 7-dniowym turnusie (od soboty do soboty) od maja do końca września. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

 Aby przystąpić do kursu trzeba umieć pływać ( w stopniu zadowalającym, nie oczekujemy od Was mistrzostwa), oraz wykazać się dobrym stanem zdrowia potwierdzonym przez lekarza (zaświadczenie o "braku przeciwwskazań do nurkowania rekreacyjnego", przeciwwskazaniami są: choroby płuc, serca, alergia, cukrzyca, padaczka, utraty przytomności, przewlekłe stany kataralne, astma, epilepsja, inne choroby dróg oddechowych, zatok i ucha środkowego, układu krążenia, przebyte zabiegi chirurgiczne na klatce piersiowej, zażywanie leków psychotropowych, ciąża).

Na kursie należy mieć tylko własne "ABC nurka" czyli maska, rurka, płetwy, 2 zdjęcia do certyfikatu, osoby niepełnoletnie zgodę obojga rodziców lub opiekunów prawnych. My zapewniamy: kompletny sprzęt płetwonurka (pianka, automat, jacket, butla z powietrzem, balast), materiały szkoleniowe (skrypt Nautilusa), powietrze do oddychania pod wodą. Wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia.

 

Jeśli kurs odbywa się w Chorwacji, pamiętajcie o zapewnieniu sobie: zakwaterowanie na miejscu, dojazd, wyżywienie i koniecznie ubezpieczenie podróżno-nurkowe. TO NIE JEST WLICZONE W CENĘ KURSU. My oczywiście możemy pomóc Wam w załatwieniu tych wszystkich kwestii. Zachęcamy, by na aktywne wakacje pojechać z bliskimi i/lub znajomymi, niekoniecznie zainteresowanych nurkowaniem. Z pewnością spędzą miłe wakacje a Wy nauczycie się nurkować! Turnusy trwają od soboty do soboty.

 

Pamiętaj, po tym kursie staniesz się pełnoprawnym nurkiem!

 

Skontaktuj się z biurem w celu ustalenia terminu szkolenia :

Centrum Nurkowe Nautilus

tel. 12 266 02 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.