• Raj Diabłów Morskich! Safari na Pacyfiku - zostały 4 miejsca !!
 • Egipt-SomaBay 2016 Zanurkujmy w Morzu Czerwonym!
 • Chorwacja Zapraszamy na aktywne wakacje!
 • Wrak samolotu Junkers Nowy wrak dostępny z naszej bazy nurkowej w Jezerach!!
 • Kuba Wyprawy na KUBĘ - nurkowania + zwiedzanie
 • Testuj skutery nurkowe SUEX
 • Kursy nurkowania W Polsce i Chorwacji
 • Chorwacja apartamenty Tanie kwatery blisko morza
 • Wyprawy nurkowe Fantastyczne wyprawy nurkowe do odległych zakątków świata.

Kurs nurkowania od podstaw Padi Open Water Diver uprawniający do nurkowania na całym świecie do 18 m głębokości !!!

Na kurs zapraszamy:
młodzież w wieku 10-14 lat Junior Open Water Diver
młodzież 15-18 lat Open Water Diver
dorośli (nie ma górnej granicy wieku!) Open Water Diver

 

3 opcje do wyboru:

 •  Kurs nurkowania realizujemy w Chorwacji na wakacjach - turnusy 7 dniowe. Zapraszamy całe rodziny. Polska kadra instruktorska i obsługa bazy. Zapewniamy: apartamenty, wyżywienie, dojazd, ubezpieczenie, wycieczki fakultatywne. Kurs nurkowania od podstaw odbywa się, zamiast w basenie, od razu w przejrzystych i ciepłych wodach Adriatyku, gdzie panują warunki "wód basenopodobnych"  i gdzie poznacie rzeczywiste warunki, w których później przyjdzie Wam nurkować. Nurkujemy z brzegu, na początku na małej głębokości, stopniowo zwiększając ją do głębokości aż 20 m.
 • Kurs nurkowania dzielimy na część basenową + teorię, które odbywają się w Polsce - Kraków, Strzyżów, Rawicz (część basenowa 2 dni i teoria 3 dni) oraz część wód otwartych, którą można zrealizować na urlopie (turnusy 7 dni: 5 nurkowań w 3 dni) w Chorwacji w naszej bazie. Tutaj też od razu po kursie można zacząć nurkować "turystycznie" i pogłębiać zdobyte umiejętności i wiedzę pod bacznym okiem naszych instruktorów.  Pozwoli to wyszlifować zdobyte umiejętności i zdobyć niezbędną praktykę nurkową.
 • kurs nurkowania można również w całości zrealizować w Polsce, a do nas przyjechać z certyfikatem nurkowym i nurkować w ramach tzw.: turystyki nurkowej, tak jak pozostali certyfikowani nurkowie.

 

Pamiętacie, po tym kursie staniecie się pełnoprawnymi nurkami!

 

suchy skafander kurs

 W czasie 4-5-dniowego kursu odbywa się 9 nurkowań pod okiem polskiej kadry instruktorskiej oraz zajęcia teoretyczne, na których dowiecie się wszystkiego co wiedzieć powinniście by stać się wyszkolonymi nurkami. Zdobyte umiejętności, potwierdzone certyfikatem pozwolą Wam wypożyczać sprzęt i nurkować w każdej bazie nurkowej na świecie. Jako certyfikowany płetwonurek PADI OPEN WATER DIVER masz możliwość nurkowania z partnerem przynajmniej o tych samych uprawnieniach lub równorzędnych innej organizacji do głębokości 18 m.
Junior Open Water Diver może nurkować do 12 m głębokości z Instruktorem nurkowania lub rodzicem posiadającym certyfikat minimum PADI OPEN WATER DIVER.

 Cały kurs można zrealizować w wybranym 7-dniowym turnusie w naszej bazie nurkowej Nautilus w Chorwacji (od soboty do soboty) od maja do końca września. Kursy prowadzą polscy instruktorzy nurkowania. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

 
Aby przystąpić do kursu trzeba umieć pływać ( w stopniu zadowalającym, nie oczekujemy od Was mistrzostwa) oraz wykazać się dobrym stanem zdrowia potwierdzonym oświadczeniem o stanie zdrowia (zaświadczenie o "braku przeciwwskazań do nurkowania rekreacyjnego", przeciwwskazaniami są: choroby płuc, serca, alergia, cukrzyca, padaczka, utraty przytomności, przewlekłe stany kataralne, astma, epilepsja, inne choroby dróg oddechowych, zatok i ucha środkowego, układu krążenia, przebyte zabiegi chirurgiczne na klatce piersiowej, zażywanie leków psychotropowych, ciąża).

kursy chorwacja

Na kursie należy mieć tylko własne "ABC nurka" czyli maska, rurka, płetwy, zdjęcie do certyfikatu, osoby niepełnoletnie zgodę obojga rodziców lub opiekunów prawnych. My zapewniamy: kompletny sprzęt płetwonurka, materiały szkoleniowe, powietrze do oddychania pod wodą, wystawiamy certyfikat potwierdzający zdobyte uprawnienia.

 

Zaliczenie kursu: każdy nurek biorący udział w kursie nurkowania PADI Open Water Diver uzyska certyfikat Open Water Diver po wykonaniu prawidłowo wszystkich ćwiczeń zawartych w programie. Każdy będzie miał tyle czasu ile będzie potrzebował do nabycia umiejętności programowych.

 

 

 

Skontaktuj się z biurem w celu ustalenia terminu szkolenia :

Centrum Nurkowe Nautilus

tel. 12 266 02 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Jeśli kurs odbywa się w Chorwacji, pamiętajcie o zapewnieniu sobie: zakwaterowanie na miejscu, dojazd, wyżywienie i koniecznie ubezpieczenie podróżno-nurkowe. TO NIE JEST WLICZONE W CENĘ KURSU. My oczywiście możemy pomóc Wam w załatwieniu tych wszystkich kwestii. Zachęcamy by na aktywne wakacje pojechać z bliskimi i/lub znajomymi, niekoniecznie zainteresowanymi nurkowaniem. Z pewnością spędzą miłe wakacje a Wy nauczycie się nurkować! Turnusy trwają od soboty do soboty.

 

GRATIS sprzęt do nurkowania - zarówno podczas kursu jak i po jego zakończeniu, można wziąć udział w programach w ramach turystyki nurkowej, nurkowania z łodzi lub kontynuować naukę w naszej bazie, zdobywając kolejne uprawnienia i umiejętności. Sprzęt do nurkowania otrzymacie wówczas od nas gratis. Powinniście mieć tylko swoje ABC czyli: maska, płetwy, fajka. Istnieje możliwość  nabycia tego również u nas w bazie.